Неділя, 19.05.2024, 10:16
_LuCky_PeOpLe_
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: -PuVo-  
Форум » Наш Форум) » ВсЬо Про Всьо » Сновидіння і що вони означають
Сновидіння і що вони означають
Malolieto4kaДата: Понеділок, 23.06.2008, 16:00 | Сообщение # 1
Queen _LuCky_PeOpLe_
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 741
Репутация: 10
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів За 600 Постів
Що таке сновидіння? Протягом тисячоліть сновидіння розглядалися як послання богів, як наслідки розладу шлунку, як досконала нісенітниця, що утворилася з колишніх переживань, що збереглися у людини, як прояви ба-жань або як простий рефлекс у відповідь на стукіт у віконце.

Які бувають сновидіння?

Всі ми чули про те, що є віщі сни. У них, мов, відбивається те, що повинне трапитися насправді. До наприклад, вам сниться, що тітка Фрося з Калуги приїхала в гості, а через пару днів она.нет, не приїжджає, але телефонує, хоча до цього більше року не подавала про себе звісток. Так і хочеться сказати, що сон був в руку, хоча взагалі-то значущість цієї переданої інформації небагато сумнівна сама по собі. Коли чуєш словосполучення «віщий сон», хочеться думати про щось глобальне, доленосному, ключ до чого можна отримати в своїх нічних мареннях.

Як правило, турбуватися про те, чи був сон віщим, ми починаємо, коли бачимо уві сні щось зв'язне і що безпосередньо відноситься до нашого життя. Весілля, похорони, вагітність і т.д. Але звідки взагалі беруться сни? Довгий час вважалося, що вони - лише віддзеркалення наших денних переживань, тобто щось ніби гротескових спогадів про дійсність. Але тривалі дослідження учених показали, що в стані сну мозок здатний відтворювати значно більше інформації, чим йому доступно в стані неспання, зокрема про ті речі і явища, з якими людина в реальності не стикалася. Тобто знання і спогади тут, найскоріше, ні при чому. По одній з теорій, в стані сну людський мозок немов би підключається до так званого уселенського простору. Звідти і черпається інформація, що утілюється в картини сновидінь, зокрема інформація про те, що було, є і буде. Варіант безумовно цікавий, але ніхто не зміг довести або спростувати вірність цієї теорії.

Але не все так просто. Всі ми знаємо, що переважно сни - нагромадження сюжетів без початку і кінця, в яких виплигують яскраві деталі, і саме ці деталі згодом намагаються тлумачити. Зрозуміти, який саме сон був віщим, можна буде тільки тоді, коли він безпосередньо здійсниться. Переважно до нас приходять псевдо-вещие сни. Наприклад, вам сниться, що улюблена людина вас одурює. Прокинувшись, ви, природно, тут же накидаєтеся на нього (якщо він до того ж під рукою), неначебто цей факт був стовідсотково правдивим, адже, на вашу думку, сон сказав вам про те, що наяву від вас приховано. Може приснитися і що-небудь інше: наприклад, що вас звільнили. Тільки ці сни зовсім не віщі - вони є продуктом ваших напружених роздумів про що-небудь і показують вам ті картини, які ви самі собі «замовили». Але до дійсності це не має ніякого відношення. Набагато дивнішими є ті сни, які раптом без жодного приводу показують нас в ситуації, про яку ми вже і забули. Чи означають вони, що ми скрутили з вибраного шляху дуже рано, або просто вихоплюють із загального простору варіанти, яким не призначено було здійснитися.

Як і до будь-якої іншої області несвідомої частини людської особи до снів не слід відноситися дуже серйозно. Якщо чекати виконання кожної деталі, побаченої уві сні, відповідно до її значення в сонниках, вийде, що реальний мир вже зовсім не той, в якому ми живемо. Свої сни рідко хто контролює, так що не слід ставати їх маріонеткою.


 
Malolieto4kaДата: Понеділок, 23.06.2008, 16:01 | Сообщение # 2
Queen _LuCky_PeOpLe_
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 741
Репутация: 10
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів За 600 Постів
Давайте будемо розказувати що кому сниться і разом розгадувати значення цих снів.

 
Malolieto4kaДата: Понеділок, 23.06.2008, 16:03 | Сообщение # 3
Queen _LuCky_PeOpLe_
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 741
Репутация: 10
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів За 600 Постів
http://sonnik.uaclub.net.ua/1.html

тут ви можете прочитати тлумачення своїх снів


 
MiSteriAДата: Вівторок, 24.06.2008, 23:34 | Сообщение # 4
ПрОдВиНуТий
Группа: Провіренний
Сообщений: 28
Репутация: 2
Статус: Offline

Нагороди:

Всьо....зара спатки йду, а як за ніч насниться шось ПрИкОлЬнЕ, то зраненьку залізаю сюда і ви мені всьо розчихляєте biggrin
Вот так)))
 
MiSteriAДата: Середа, 25.06.2008, 12:27 | Сообщение # 5
ПрОдВиНуТий
Группа: Провіренний
Сообщений: 28
Репутация: 2
Статус: Offline

Нагороди:

Бліна.....шо мені нічо не наснилось, ну або я уже не помню.....))))
 
-PuVo-Дата: Середа, 25.06.2008, 14:48 | Сообщение # 6
Forum-Manager
Группа: МоДеРаТоР
Сообщений: 168
Репутация: 5
Статус: Offline

Нагороди:
За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів
БЛЯДЬ!
Я в 4 ночі просинаюсь від якого дебільного сну!






 
FeDДата: Четвер, 26.06.2008, 08:40 | Сообщение # 7
Admin
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 288
Репутация: 4
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За 50 Постів За 100 Постів Легенда Форуму
Спав як вбитий...ніц не снилось


 
Malolieto4kaДата: Четвер, 26.06.2008, 10:13 | Сообщение # 8
Queen _LuCky_PeOpLe_
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 741
Репутация: 10
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів За 600 Постів
хм...а мені снилась "Дружба". гг...відчуваю цього року буде весело)) biggrin

 
MiSteriAДата: Четвер, 03.07.2008, 16:27 | Сообщение # 9
ПрОдВиНуТий
Группа: Провіренний
Сообщений: 28
Репутация: 2
Статус: Offline

Нагороди:

А мені снилось, шо я їхала на море..чи то назад, чи то ше туда...гг...і короче згадала шо маю своїм друзям купити презенти)) вийшла з Малолєтков з поїзда на вокзал...пішли вибирати шо купити...і всьо вже купили, обертаємся, а поїзд вже поїхав...і звідти тіко Лялька махає рукою і показує, шоб ми бігли за поїздом))гг...от такий от сон)
 
Malolieto4kaДата: Четвер, 10.07.2008, 10:47 | Сообщение # 10
Queen _LuCky_PeOpLe_
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 741
Репутация: 10
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів За 600 Постів
Quote (Malolieto4ka)
хм...а мені снилась "Дружба". гг...відчуваю цього року буде весело))

і знову мені снилась "Дружба"...ммм, як я туда хочууу!!!! happy


 
ГноМДата: Четвер, 17.07.2008, 13:58 | Сообщение # 11
Mazzzzilla
Группа: КориСтуВаЧ
Сообщений: 134
Репутация: 1
Статус: Offline

Нагороди:
За 50 Постів За 100 Постів
а мені таке снилось,шо ппц народ!!!!!!!!!!!!! cool
 
FeDДата: Четвер, 17.07.2008, 14:12 | Сообщение # 12
Admin
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 288
Репутация: 4
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За 50 Постів За 100 Постів Легенда Форуму
давай викладуй шо там тобі снилось)))


 
Malolieto4kaДата: Четвер, 17.07.2008, 14:46 | Сообщение # 13
Queen _LuCky_PeOpLe_
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 741
Репутация: 10
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За хорошу репутації За 50 Постів За 100 Постів За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів За 600 Постів
а мені снилось шо я чогось була в Німеччині і там купила собі скутер)) happy

 
ГноМДата: Четвер, 17.07.2008, 22:44 | Сообщение # 14
Mazzzzilla
Группа: КориСтуВаЧ
Сообщений: 134
Репутация: 1
Статус: Offline

Нагороди:
За 50 Постів За 100 Постів
FeD там такі бабехи були в сні,шо мама дарагая......

Додано (17.07.2008, 22:44)
---------------------------------------------
а далі думаю шо сам догадаєшся.... wink

 
FeDДата: П`ятниця, 18.07.2008, 09:11 | Сообщение # 15
Admin
Группа: АдМиНиСтРаТор
Сообщений: 288
Репутация: 4
Статус: Offline

Нагороди:
За створення сайту За 50 Постів За 100 Постів Легенда Форуму
ГноМ, ти народився 6 червня????!!! Я 2 червня Малолієточка тоже 6 червня biggrin biggrin


 
Форум » Наш Форум) » ВсЬо Про Всьо » Сновидіння і що вони означають
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz